Fotowoltaikadla AGRO.

Instalacje fotowoltaiczne w gospodarstwach rolniczych po prostu się opłacają. Wykorzystaj nieużytki, budynki gospodarcze i zacznij pozyskiwać zieloną, darmową energię zmniejszając stałe koszty utrzymania. Rolnicy mogą skorzystać z ulgi w podatku rolnym wynoszącym 25% wartości inwestycji i mogą ją odliczać przez 15 lat. Wypromuj swoje produkty jako ekologiczne dzięki zastosowaniu przy ich produkcji zielonej energii bezpiecznej dla środowiska.

Możesz liczyć na nasze wsparcie w uzyskaniu dotacji oraz finansowania. Doradzimy jak ubiegać się o ulgę podatkową oraz wskażemy atrakcyjne oferty kredytowania. Pomożemy dopełnić formalności zgłoszeniowych u dostawcy energii i Straży Pożarnej. Zapewnimy odpowiednie serwisowanie, ubezpieczymy Twoją instalację na rok, oraz podarujemy Ci 5 letnią dodatkową gwarancję na jakość wykonanej przez nas instalacji.

Dowiedz się więcej!

Instalacja fotowoltaiczna w Twoim gospodarstwie.

3 kroki.

1

Konsultacje

Spotkaj się z naszym doradcą, który przeanalizuje Twoje potrzeby, doradzi najlepsze rozwiązanie i rozpocznie proces realizacji.

2

Projekt

Stworzymy projekt instalacji, dobierzemy odpowiednią technologię i pomożemy w uzyskaniu finansowania bankowego.

3

Realizacja

Zrealizujemy projekt, uruchomimy instalację i pomożemy Ci w załatwieniu formalności zgłoszeniowych.

Zoptymalizuj koszty.

Korzystne rozwiązania.

(bez)Konkurencyjne ceny.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości rynku, możemy z całkowitą pewnością potwierdzić, że posiadamy jedną z najatrakcyjniejszych ofert instalacji fotowoltaicznych. Zapewniamy doradztwo, opiekę specjalistów, programy gwarancyjne i serwisowe, instalacje oparte o podzespoły najwyższej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach.

Wydajne i trwałe podzespoły.

Naszym celem było osiągnięcie złotego środka w relacji jakość/cena, zarówno w kwestii pracy naszych specjalistów, jak również podzespołów na których bazujemy. Setki zrealizowanych inwestycji pozwoliło nam zoptymalizować koszty, dzięki czemu możemy dostarczyć Ci produkt wysokiej jakości w rozsądnej cenie.

Oszczędzaj.

Instalacje fotowoltaiczne to realne oszczędności. Dowiedz się ile możesz zyskać. Umówmy się na spotkanie.

Magazynuj energię.

Bieżąca nadwyżka wyprodukowanej energii jest magazynowana w zakładzie energetycznym.

Zmniejsz ryzyko.

Nie przejmuj się zmianami cen energii oraz awariami dostawcy prądu.

Wykorzystaj nieużytki.

Zacznij zarabiać na niewykorzystanej przestrzeni gospodarstwa.

Postaw na bezpieczeństwo.

Otrzymasz od nas oraz producentów podzespołów wieloletnią gwarancję.

Zrób krok w przyszłość.

Dostosuj się do dynamicznie zmieniającego rynku energii.

Optymalizuj koszty.

Obecnie to jedna z najbardziej opłacalnych inwestycji również dla rynku AGRO.

Bądź EKO.

Zadbaj razem z nami o środowisko i wizerunek Twojego gospodarstwa.

Dlaczego warto nam zaufać?

StańPo stronie słońca.

Dostosowujemy się do Twoich potrzeb.

Kompleksowa, zindywidualizowana obsługa od samego początku (od analizy miejsca i kosztów, przygotowania dokumentacji technicznej, organizacji finansowania do budowy mini elektrowni PV, pomocy przy uzyskaniu dotacji rządowych, konserwacji i serwisu powykonawczego) to gwarancja Twojego bezpieczeństwa oraz pełnej realizacji stawianych przez Ciebie oczekiwań.

Doświadczenie.

Jesteśmy na rynku od ponad 20 lat zarówno w Polsce jak i za granicą. Nasz doświadczony i profesjonalny zespół projektantów, inżynierów i techników posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, uprawnienia, atesty i kwalifikacje.

Jakość.

Zaproponujemy Ci urządzenia i elementy renomowanych firm charakteryzujące się najwyższym poziomem bezpieczeństwa jak również wieloletnią gwarancją a jednocześnie dzięki wieloletniej współpracy z dostawcami wynegocjujemy dla Ciebie najbardziej konkurencyjne ceny.

Skontaktuj się z nami!

+5 lat gwarancji na jakośćwykonania naszej instalacji.

Skontaktujsię z doradcą.

Pan Paweł to specjalista w branży z wieloletnim doświadczeniem. Przeprowadzi Cię przez meandry technologii fotowoltaicznych, doradzi jak pozyskać dotacje i wyjaśni wszelkie wątpliwości. Skontaktuj się z nim lub zostaw nam swoje dane kontaktowe, a my zadzwonimy do Ciebie w preferowanych godzinach.

+48 502 396 871pawel.ostrega@postronieslonca.pl