Po stronie słońca.

Akson Group

Jesteśmy jedną z największych firm inżynierskich w regionie. Nasza historia rozpoczęła się niemal 20 lat temu, kiedy powstała marka Akson. Od zawsze, naszym najważniejszym celem było dostarczanie rozwiązań w pełni spełniających potrzeby naszych Klientów jak również wyprzedzających
aktualne trendy w kwestii zarówno technicznej jak i etycznej. Pierwszą instalację fotowoltaiczną zrealizowaliśmy wspólnie z Wyższą Szkołą Zawodową w Sulechowie przeszło 15 lat temu. Następne lata przyniosły kolejne setki zrealizowanych inwestycji o szerokim spektrum skomplikowania i zaawansowania. Postawiliśmy na ludzi. Nasi pracownicy to specjaliści w swoim fachu. To wykwalifikowani projektanci, inżynierowie i technicy posiadający wszelkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia, ale przede wszystkim świetni ludzi. Współpraca z naszymi Klientami na przestrzeni lat utwierdziła nas w przekonaniu, że realizacja ich potrzeb w sposób kompleksowy to droga do sukcesu. Zaczynamy od konsultacji, projektu, doradztwa technicznego, a kończymy na wieloletniej współpracy serwisowej.

Co wyróżnia nas na rynku? Bogate doświadczenie naszych projektantów, inżynierów i techników wykraczających poza standardowe ramy branży fotowoltaicznej. Współpraca z nami oznacza również wyjątkowe warunki gwarancyjne oraz serwisowe. Nasi opiekunowie Klientów będą czuwać nad Państwa komfortem już na samym starcie inwestycji przechodząc wspólnie przez cały proces realizacji.

Dołącz do nas i stań Po stronie słońca! Stwórzmy wspólnie lepsze warunki życia i zadbajmy o środowisku w trosce o przyszłe pokolenia.

20 lat doświadczenia

Setkiprojektów

Zaufali nam:

Skontaktujsię z doradcą.

Pan Paweł to specjalista w branży z wieloletnim doświadczeniem. Przeprowadzi Cię przez meandry technologii fotowoltaicznych, doradzi jak pozyskać dotacje i wyjaśni wszelkie wątpliwości. Skontaktuj się z nim lub zostaw nam swoje dane kontaktowe, a my zadzwonimy do Ciebie w preferowanych godzinach.

+48 502 396 871pawel.ostrega@postronieslonca.pl