Fotowoltaikadla biznesu.

Jesteśmy przedsiębiorstwem i rozumiemy potrzeby biznesu. Ogromna rzesza naszych klientów to firmy różnej wielkości. Od tych najmniejszych, lokalnych, aż po międzynarodowe korporacje. Wiemy co jest dla Ciebie najważniejsze, wiemy jak uczciwie i efektywnie operować w ramach współpracy B2B.

Możesz liczyć na nasze wsparcie w uzyskaniu dotacji oraz finansowania. Doradzimy jak ubiegać się o ulgę podatkową oraz wskażemy atrakcyjne oferty kredytowania. Pomożemy dopełnić formalności zgłoszeniowych u dostawcy energii i Straży Pożarnej. Zapewnimy odpowiednie serwisowanie, ubezpieczymy Twoją instalację na rok oraz podarujemy Ci 5 letnią dodatkową gwarancję na jakość wykonanej przez nas instalacji.

Dowiedz się więcej!

Instalacja fotowoltaiczna w Twojej firmie.

3 kroki.

1

Konsultacje

Spotkaj się z naszym doradcą, który przeanalizuje Twoje potrzeby, doradzi najlepsze rozwiązanie i rozpocznie proces realizacji.

2

Projekt

Stworzymy projekt instalacji, dobierzemy odpowiednią technologię i pomożemy w uzyskaniu finansowania bankowego.

3

Realizacja

Zrealizujemy projekt, uruchomimy instalację i pomożemy Ci w załatwieniu formalności zgłoszeniowych.

Zoptymalizuj koszty.

Korzystne rozwiązania.

(bez)Konkurencyjne ceny.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości rynku, możemy z całkowitą pewnością potwierdzić, że posiadamy jedną z najatrakcyjniejszych ofert instalacji fotowoltaicznych. Zapewniamy doradztwo, opiekę specjalistów, programy gwarancyjne i serwisowe, instalacje oparte o podzespoły najwyższej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach.

Wydajne i trwałe podzespoły.

Naszym celem było osiągnięcie złotego środka w relacji jakość/cena, zarówno w kwestii pracy naszych specjalistów, jak również podzespołów na których bazujemy. Setki zrealizowanych inwestycji pozwoliło nam zoptymalizować koszty, dzięki czemu możemy dostarczyć Ci produkt wysokiej jakości w rozsądnej cenie.

Oszczędzaj.

Instalacje fotowoltaiczne to realne oszczędności. Dowiedz się ile możesz zyskać. Umówmy się na spotkanie.

Magazynuj energię.

Bieżąca nadwyżka wyprodukowanej energii jest magazynowana w zakładzie energetycznym.

Zmniejsz ryzyko.

Nie przejmuj się zmianami cen energii oraz awariami dostawcy prądu.

Inwestuj.

Zwiększ wartość swojej firmy dzięki ekologicznym i sprawdzonym rozwiązaniom.

Postaw na bezpieczeństwo.

Otrzymasz od nas oraz producentów podzespołów wieloletnią gwarancję.

Zrób krok w przyszłość.

Dołącz już teraz do dynamicznie zmieniającego się rynku energii.

Optymalizuj koszty.

Obecnie to jedne z najbardziej opłacalnych inwestycja dla biznesu,

Bądź EKO.

Zadbaj razem z nami o środowisko i wizerunek Twojej firmy.

Dlaczego warto nam zaufać?

StańPo stronie słońca.

Dostosowujemy się do Twoich potrzeb.

Kompleksowa, zindywidualizowana obsługa od samego początku (od analizy miejsca i kosztów, przygotowania dokumentacji technicznej, organizacji finansowania do budowy mini elektrowni PV, pomocy przy uzyskaniu dotacji rządowych, konserwacji i serwisu powykonawczego) to gwarancja Twojego bezpieczeństwa oraz pełnej realizacji stawianych przez Ciebie oczekiwań.

Doświadczenie.

Jesteśmy na rynku od ponad 20 lat zarówno w Polsce jak i za granicą. Nasz doświadczony i profesjonalny zespół projektantów, inżynierów i techników posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, uprawnienia, atesty i kwalifikacje.

Jakość.

Zaproponujemy Ci urządzenia i elementy renomowanych firm charakteryzujące się najwyższym poziomem bezpieczeństwa jak również wieloletnią gwarancją a jednocześnie dzięki wieloletniej współpracy z dostawcami wynegocjujemy dla Ciebie najbardziej konkurencyjne ceny.

Skontaktuj się z nami!

+5 lat gwarancji na jakośćwykonania naszej instalacji.

Skontaktujsię z doradcą.

Pan Paweł to specjalista w branży z wieloletnim doświadczeniem. Przeprowadzi Cię przez meandry technologii fotowoltaicznych, doradzi jak pozyskać dotacje i wyjaśni wszelkie wątpliwości. Skontaktuj się z nim lub zostaw nam swoje dane kontaktowe, a my zadzwonimy do Ciebie w preferowanych godzinach.

+48 502 396 871pawel.ostrega@postronieslonca.pl